BeyinAkademisi, internet bağlantınız olduğu sürece; zaman, mekân ve araçtan bağımsız olarak eğitim almanızı sağlayan web tabanlı uzaktan eğitim portalıdır. BeyinAkademisi, ülkenin saygın eğitim kurumlarını bir çatı altında toplayarak kendi geliştirdiği LMS (Learning Management System / Öğrenme Yönetim Sistemi) altyapısıyla bireysel ve kurumsal kullanıcılara e-öğrenme hizmeti vermektedir. Size sadece öğrenmek kalıyor.

BeyinAkademisi, öğrenmede zamana bağımlılığı ortadan kaldırıyor. Gündüz veya gece, hafta içi veya hafta sonu, uygun olduğunuz her anda eğitiminizi alabilirsiniz. Dilediğinizde durup, dilediğinizde devam edebilirsiniz.
BeyinAkademisi ile herhangi bir mekâna bağlı kalmadan öğrenebilirsiniz. İster evinizde, ister yazlığınızda, isterseniz işyerinizde mesai arasında… Herhangi bir bilgisayar ve internet bağlantısının olduğu her yerde eğitiminizi alabilirsiniz.
BeyinAkademisi sayesinde bir sınıf ortamına bağlı kalmadan öğrenirsiniz. İster sabit bir bilgisayar isterseniz taşınabilir bir bilgisayar kullanarak eğitiminizi istediğiniz mekanda alabilirsiniz.
BeyinAkademisi üzerinden sağlanan tüm eğitimlerin sonunda Başarı Sertifikası veya Katılım Sertifikası verilir. Bu sertifikalar hem BeyinAkademisi üzerindeki Sertifika Sorgulama ekranlarından hem de sertifika üzerindeki Kare Kod uygulamasıyla sorgulanabilir ve doğrulanabilir.
Geleneksel eğitim metotlarının doğasından kaynaklanan yüksek maliyet unsurları e-öğrenmede bulunmaz. Eğitmenin günlük maliyeti, ders notu basımı, sertifika basımı, mekân kirası vb. gibi giderler e-öğrenme çözümlerinde yer almadığından geleneksel eğitim metotlarından her zaman daha ucuza gelir.
Kurumsal müşteri yöneticileri, personellerinin aldıkları eğitimleri düzenli olarak takip edebilirler. Etkin bir şekilde hazırlanan raporlama sistemi sayesinde eğitimlerdeki ilerleme ve performans rahatlıkla takip edilebilir, gerekli önlemler alınır.
SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, müşterilerinizin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür. BeyinAkademisi, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve müşterilerinizin bilgilerini korur.
BeyinAkademisi; Toplam Kalite Yönetimi, Verimlilik Yönetimi, Üretim Yönetimi, Finans Yönetimi, Yalın Üretim Teknikleri, Problem Çözme Teknikleri, Kalite Yönetim, Çevre Yönetimi ve Mevzuatı, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Mevzuatı, Gıda Güvenliği ve Mevzuatı, Bilişim ve Bilgi Güvenliği Yönetimi, Hizmet Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Zaman Yönetimi, Performans Yönetimi, Stratejik Yönetim, Süreç Yönetimi, İlk Yardım, Dış Ticaret, E-Ticaret, Hobi, Kişisel Gelişim ve İletişim, İnsan Kaynakları Yönetimi gibi başlıklarda e-öğrenme imkânları sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları ile yapılan anlaşmalar ile her geçen gün eğitim kurumu ve eğitim içeriği yelpazesini genişletmeye devam ediyoruz.
ba_5s